Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damTłumacz języka migowego

Praca - dam

Ogłoszeń: 518

Tłumacz języka migowego

IP: 83.20.124.230Wyświetleń: 33
region: Konin
Firma: WEBKON sp. z o.o.
Adres: Spółdzielców 19b, 62-510 Konin
Telefon: 785-976-866

Otwieramy nowy sektor w naszej firmie, specjalizujący się w tłumaczeniach języka migowego oraz świadczeniu wsparcia online dla osób niesłyszących. Poszukujemy pracownika do stałej współpracy lub realizacji określonej liczby zleceń, który posiada biegłą znajomość języka migowego.
Zakres obowiązków:
• Tłumaczenie tekstów na język migowy w formie zapisu wideo,
• Udzielanie wsparcia online osobom głuchym.
Oferujemy:
• Zatrudnienie w nowo powstającym sektorze firmy, z możliwością rozwoju i awansu,
• Umowa o pracę / umowa zlecenie / B2B,
• Możliwość realizacji zleceń zdalnie,
• Pracę w profesjonalnym i przyjaznym środowisku.
Wymagania:
• Biegła znajomość języka migowego,
• Doświadczenie w tłumaczeniach języka migowego,
• Umiejętność pracy zespołowej,
• Komunikatywność i empatia.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@webkon.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem 785-976-866 / 793-408-758.
Dane kontaktowe
Mariusz Rojewski
785976866
Spółdzielców 19B
Konin
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole